11 lipca 2011, 10:02
0
@adampol Zgadzam się ... ;]
1 lipca 2011, 09:35
Raczej wątpię, że jakiś kryzys będzie w klubie BARCY
1 lipca 2011, 09:20
Powodzenia.
1 lipca 2011, 09:19
Daimonos Zgadzam się z tobą.
1 lipca 2011, 09:16
Zasłużyłeś mistrzu ...
25 czerwca 2011, 20:00
I kto to mówi? Cipa roku. ZERO SZACUNKU. NIE MACIE SZANS KOZACZKU. WIELKI CRISTIANO. BUAHAHAHA
24 czerwca 2011, 18:10
Wszystkiego najlepszego Leo ;] Mistrzu piłki nożnej....
24 czerwca 2011, 18:12
Wszystkiego najlepszego Leo ;] Jestem twoim największym fanem. Fajnie ... że jesteś :) Bez ciebie piłka nożna nie istnieje ;]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@adampol
Zgadzam się ... ;]
0
Raczej wątpię, że jakiś kryzys będzie w klubie BARCY
0
Powodzenia.
0
Daimonos
Zgadzam się z tobą.
0
Zasłużyłeś mistrzu ...
0
I kto to mówi?
Cipa roku.
ZERO SZACUNKU. NIE MACIE SZANS KOZACZKU.
WIELKI CRISTIANO. BUAHAHAHA
0
Wszystkiego najlepszego Leo ;]
Mistrzu piłki nożnej....
0
Wszystkiego najlepszego Leo ;]
Jestem twoim największym fanem. Fajnie ... że jesteś :)
Bez ciebie piłka nożna nie istnieje ;]
0
Zasłużyłeś mistrzu ...
0
Daimonos
Zgadzam się z tobą.